| Diameter | M4 |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Type | D912 / ISO 4762 |
| Materiaal | Staal Elektrolytisch verzinkt |
| Draadsoort | Metrisch M4x0.7 |
| Hoogte | 65mm |
| Sleutelmaat | 3mm |
| Overige Info | Borst 45mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Binnenzeskant bouten4 / Cilinderkop DIN9125 / Metrisch (Standaard)6 / D912 Staal 8.8 EVZ7 / D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M4x65 EVZ Kl.8
D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M4x65 EVZ Kl.8
€ 1,58
446 op voorraad
Artikelnummer: 404163
Categorie: D912 Staal 8.8 EVZ
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 44,14
Verpakt per 200
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 404163
D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M4x65 EVZ Kl.8
De D912/I4762 cilinderkop inbusbout M4x65 is vervaardigd uit staal met een sterkteklasse van 8.8 en is voorzien van een EVZ-coating voor extra corrosiebestendigheid. Deze bout is geschikt voor diverse bevestigings- en montagewerkzaamheden in de industrie, waar een betrouwbare verbinding vereist is. Ideaal voor toepassingen in vochtige omgevingen.
Gerelateerde producten
-
270420DiameterM3Kwaliteit8.8€ 0,14€ 3,79 p/100
676 op voorraad
-
270418DiameterM3Kwaliteit8.8€ 0,15€ 4,28 p/100
169 op voorraad
-
270416DiameterM5Kwaliteit8.8€ 0,14€ 4,03 p/100
1100 op voorraad
-
270411DiameterM3Kwaliteit8.8€ 0,11€ 2,94 p/100
218 op voorraad
