| Diameter | M6 |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Type | DIN 912 / ISO 4762 |
| Materiaal | Staal Elektrolytisch verzinkt |
| Draadsoort | Metrisch M6x1 |
| Hoogte | 65mm |
| Sleutelmaat | 5mm |
| Overige Info | Borst 41mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Binnenzeskant bouten4 / Cilinderkop DIN9125 / Metrisch (Standaard)6 / D912 Staal 8.8 EVZ7 / D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M6x65 EVZ Kl.8
D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M6x65 EVZ Kl.8
€ 0,45
308 op voorraad
Artikelnummer: 270467
Categorie: D912 Staal 8.8 EVZ
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 12,72
Verpakt per 200
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 270467
D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M6x65 EVZ Kl.8
De D912/I4762 cilinderkop inbusbout M6x65 is vervaardigd uit staal 8.8 en voorzien van een elektrolytische verzinking (EVZ) voor extra corrosiebestendigheid. Deze bout is geschikt voor het bevestigen van diverse componenten in industriële toepassingen, waar stevige en betrouwbare verbindingen vereist zijn. De binnenzeskant maakt een eenvoudige montage mogelijk.
Gerelateerde producten
-
270416DiameterM5Kwaliteit8.8€ 0,14€ 4,03 p/100
1100 op voorraad
-
270432DiameterM4Kwaliteit8.8€ 0,24€ 6,81 p/100
350 op voorraad
-
270426DiameterM4Kwaliteit8.8€ 0,12€ 3,33 p/100
395 op voorraad
-
270430DiameterM4Kwaliteit8.8€ 0,15€ 4,14 p/100
200 op voorraad
