| Diameter | M10 |
| Kwaliteit | 10.9 |
| Type | D960 |
| Materiaal | Staal Blank |
| Draadsoort | Metrisch fijn M10x1.00 |
| Hoogte | 80mm |
| Sleutelmaat | 17mm |
| Overige Info | Borst 54mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Bouten4 / Borstbout DIN9315 / Metrisch fijn6 / D960 Staal7 / D960 Borstbout MEF M10x1.00×80 blank kl.10.9
D960 Borstbout MEF M10x1.00×80 blank kl.10.9
€ 3,09
18 op voorraad
Artikelnummer: 280400
Categorie: D960 Staal
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 86,63
Verpakt per 100
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 280400
D960 Borstbout MEF M10x1.00x80 blank kl.10.9
De D960 borstbout MEF M10x1.00x80 is een hoogwaardige staalbout van klasse 10.9, ontworpen voor toepassingen waar hoge sterkte en duurzaamheid vereist zijn. Deze metrisch fijne bout voldoet aan de DIN931-norm en is geschikt voor het verbinden van constructies en componenten in de machinebouw en industrie.
Gerelateerde producten
-
280415DiameterM16Kwaliteit10.9€ 11,28€ 338,52 p/100
9 op voorraad
-
455504DiameterM12Kwaliteit10.9
€ 1,82Oorspronkelijke prijs was: € 1,82.€ 0,36Huidige prijs is: € 0,36.€ 50,96 p/10066 op voorraad
-
280420DiameterM16€ 11,69€ 350,73 p/100
10 op voorraad
-
280382€ 12,12€ 363,60 p/100
10 op voorraad
