| Diameter | M16 |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Type | DIN931 / ISO 4014 |
| Materiaal | Staal Elektrolytisch verzinkt |
| Draadsoort | Metrisch M16x2.00 |
| Hoogte | 80mm |
| Sleutelmaat | 24mm |
| Overige Info | Borst 42mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Bouten4 / Borstbout DIN9315 / Metrisch (Standaard)6 / D931 Staal 8.8 ELVZ7 / D931 Borstbout M16x80 EVZ Kl.8
D931 Borstbout M16x80 EVZ Kl.8
€ 3,36
100 op voorraad
Artikelnummer: 273941
Categorie: D931 Staal 8.8 ELVZ
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 100,85
Verpakt per 50
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 273941
D931 Borstbout M16x80 EVZ Kl.8
De D931 Borstbout M16x80 EVZ Kl.8 is een stevige metalen bevestigingsmiddel, vervaardigd volgens de DIN931-norm. Deze bout heeft een metrische maat van M16 en een lengte van 80 mm, en is geschikt voor toepassingen in de machinebouw en constructie. De elektrolytische verzinking (EVZ) biedt extra bescherming tegen corrosie.
Gerelateerde producten
-
273902DiameterM5Kwaliteit8.8€ 0,61€ 17,14 p/100
198 op voorraad
-
273911DiameterM6Kwaliteit8.8€ 0,55€ 15,29 p/100
298 op voorraad
-
273930DiameterM8Kwaliteit8.8€ 0,63€ 17,73 p/100
314 op voorraad
-
273912DiameterM6Kwaliteit8.8€ 0,35€ 9,86 p/100
235 op voorraad
