| Diameter | M18 |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Type | DIN931 / ISO 4014 |
| Materiaal | Staal Elektrolytisch verzinkt |
| Draadsoort | Metrisch M18x2.50 |
| Hoogte | 140mm |
| Sleutelmaat | 27mm |
| Overige Info | Borst 92mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Bouten4 / Borstbout DIN9315 / Metrisch (Standaard)6 / D931 Staal 8.8 ELVZ7 / D931 Borstbout M18x140 EVZ Kl.8
D931 Borstbout M18x140 EVZ Kl.8
€ 14,30
19 op voorraad
Artikelnummer: 274005
Categorie: D931 Staal 8.8 ELVZ
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 428,88
Verpakt per 25
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 274005
D931 Borstbout M18x140 EVZ Kl.8
De D931 borstbout M18x140 is een hoogwaardige bout van staal met een sterkteklasse van 8.8 en een elektrolytische verzinking (EVZ) voor extra corrosiebestendigheid. Deze bout is geschikt voor diverse bevestigingstoepassingen in de industrie en constructie, waar betrouwbare en sterke verbindingen essentieel zijn.
Gerelateerde producten
-
273939DiameterM16Kwaliteit8.8€ 3,09€ 92,63 p/100
132 op voorraad
-
273946DiameterM18Kwaliteit8.8€ 5,58€ 167,52 p/100
37 op voorraad
-
273912DiameterM6Kwaliteit8.8€ 0,35€ 9,86 p/100
235 op voorraad
-
273933DiameterM8Kwaliteit8.8€ 0,79€ 22,18 p/100
315 op voorraad
