| Diameter | M20 |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Type | DIN931 / ISO 4014 |
| Materiaal | Staal Elektrolytisch verzinkt |
| Draadsoort | Metrisch M20x2.50 |
| Hoogte | 140mm |
| Sleutelmaat | 30mm |
| Overige Info | Borst 88mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Bouten4 / Borstbout DIN9315 / Metrisch (Standaard)6 / D931 Staal 8.8 ELVZ7 / D931 Borstbout M20x140 EVZ Kl.8
D931 Borstbout M20x140 EVZ Kl.8
€ 10,24
46 op voorraad
Artikelnummer: 274014
Categorie: D931 Staal 8.8 ELVZ
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 307,17
Verpakt per 25
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 274014
D931 Borstbout M20x140 EVZ Kl.8
De D931 borstbout M20x140 is vervaardigd uit staal 8.8 en heeft een verzinkte afwerking (EVZ) voor extra corrosiebescherming. Deze bout voldoet aan de DIN931-norm en is ideaal voor gebruik in constructies en assemblages waar sterke bevestigingen vereist zijn. Geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
Gerelateerde producten
-
273941DiameterM16Kwaliteit8.8€ 3,36€ 100,85 p/100
100 op voorraad
-
273946DiameterM18Kwaliteit8.8€ 5,58€ 167,52 p/100
37 op voorraad
-
273911DiameterM6Kwaliteit8.8€ 0,55€ 15,29 p/100
298 op voorraad
-
273913DiameterM6Kwaliteit8.8€ 0,57€ 16,02 p/100
372 op voorraad
