| Diameter | 5.0mm |
| Lengte | 25mm |
| Materiaal | ALU/Staal |
| Type | Grote kop bol |
| Klembereik | 15.0-20.5mm |
| Trekkracht | 2500N |
| Afschuifkracht | 2000N |
| Boordiameter | 5.1mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Pennen, spieen, bussen en nagels4 / Klinknagels5 / Blindklinknagel6 / Alu/staal Grote kop7 / Blindklinknagel Alu/staal 5.0x25mm kop 14mm
Blindklinknagel Alu/staal 5.0x25mm kop 14mm
€ 0,41
100 op voorraad
Artikelnummer: 296589
Categorie: Alu/staal Grote kop
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 10,71
Verpakt per 250
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 296589
Blindklinknagel Alu/staal 5.0x25mm kop 14mm
De blindklinknagel Alu/staal 5.0x25mm met een kopdiameter van 14mm is ontworpen voor het permanent verbinden van materialen zoals aluminium en staal. Deze klinknagel wordt vaak gebruikt in constructie- en assemblageprojecten waar een sterke en duurzame verbinding vereist is, zonder toegang tot de achterkant van het te bevestigen materiaal.
Gerelateerde producten
-
296555Diameter4.0mmLengte8mm€ 0,14€ 3,72 p/100
950 op voorraad
-
296562Diameter4.0mmLengte12mm€ 0,13€ 3,48 p/100
500 op voorraad
-
296576Diameter5.0mmLengte14mm€ 0,35€ 9,01 p/100
180 op voorraad
-
296558Diameter5.0mmLengte8mm€ 0,25€ 6,60 p/100
50 op voorraad
