| Diameter | 4.8mm |
| Lengte | 12mm |
| Materiaal | ALU/Staal |
| Type | Kleine kop bol |
| Klembereik | 6-8mm |
| Trekkracht | 2230N |
| Afschuifkracht | 1690N |
| Boordiameter | 4.9mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Pennen, spieen, bussen en nagels4 / Klinknagels5 / Blindklinknagel6 / Alu/staal standaard7 / Blindklinknagel Alu/staal EVZ 4.8x12mm kop 9.5mm
Blindklinknagel Alu/staal EVZ 4.8x12mm kop 9.5mm
€ 0,20
1750 op voorraad
Artikelnummer: 296690
Categorie: Alu/staal standaard
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 5,31
Verpakt per 500
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 296690
Blindklinknagel Alu/staal EVZ 4.8x12mm kop 9.5mm
De Blindklinknagel Alu/staal EVZ 4.8x12mm met een kopdiameter van 9.5mm is geschikt voor het verbinden van verschillende materialen, zoals aluminium en staal. Deze nagels worden vaak gebruikt in constructie- en assemblageprojecten waar een sterke, blijvende verbinding vereist is. Eenvoudig te monteren met een klinknagelpers voor betrouwbare resultaten.
Gerelateerde producten
-
296666Diameter5.0mmLengte8mm€ 0,15€ 3,77 p/100
610 op voorraad
-
296674Diameter3.2mmLengte12mm€ 0,09€ 2,31 p/100
Levertijd 3-5 dagen
-
296681Diameter4.0mmLengte12mm€ 0,14€ 3,64 p/100
1415 op voorraad
-
296667Diameter6.0mmLengte8mm€ 0,27€ 6,94 p/100
320 op voorraad
