| Diameter | 3.2mm |
| Lengte | 6mm |
| Materiaal | RVS |
| Type | Kleine kop bol |
| Klembereik | 0.5-3.0mm |
| Trekkracht | 2500N |
| Afschuifkracht | 1900N |
| Boordiameter | 3.3mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Pennen, spieen, bussen en nagels4 / Klinknagels5 / Blindklinknagel6 / RVS A2 standaard7 / Blindklinknagel RVS A2 3.2x06mm kop 6.7mm
Blindklinknagel RVS A2 3.2x06mm kop 6.7mm
€ 0,10
885 op voorraad
Artikelnummer: 344704
Categorie: RVS A2 standaard
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 2,47
Verpakt per 500
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 344704
Blindklinknagel RVS A2 3.2x06mm kop 6.7mm
Deze blindklinknagel van RVS A2 heeft een diameter van 3,2 mm en een lengte van 6 mm, met een kopdiameter van 6,7 mm. Geschikt voor duurzame verbindingen in diverse toepassingen, zoals metaal- en constructiewerk. De roestvaste eigenschappen maken het ideaal voor gebruik in vochtige omgevingen.
Gerelateerde producten
-
296853Diameter4.8mmLengte12mm€ 0,35€ 8,97 p/100
450 op voorraad
-
344710Diameter3.2mmLengte12mm€ 0,19€ 4,94 p/100
700 op voorraad
-
296856Diameter4.8mmLengte20mm€ 0,36€ 9,39 p/100
250 op voorraad
-
296855Diameter4.8mmLengte18mm€ 0,29€ 7,49 p/100
480 op voorraad
