| Diameter | 5.0mm |
| Lengte | 10mm |
| Materiaal | RVS |
| Type | Kleine kop bol |
| Klembereik | 4.0-6.0mm |
| Trekkracht | 5800N |
| Afschuifkracht | 4700N |
| Boordiameter | 5.1mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Pennen, spieen, bussen en nagels4 / Klinknagels5 / Blindklinknagel6 / RVS A2 standaard7 / Blindklinknagel RVS A2 5.0x10mm kop 10.5mm
Blindklinknagel RVS A2 5.0x10mm kop 10.5mm
€ 0,26
900 op voorraad
Artikelnummer: 344765
Categorie: RVS A2 standaard
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 6,76
Verpakt per 500
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 344765
Blindklinknagel RVS A2 5.0x10mm kop 10.5mm
De Blindklinknagel RVS A2 5.0x10mm met een kopdiameter van 10.5mm is geschikt voor het bevestigen van verschillende materialen in zowel binnen- als buitentoepassingen. Deze roestvrijstalen nagel biedt een sterke en duurzame verbinding, ideaal voor gebruik in constructie en onderhoud van metalen en andere materialen waar corrosiebestendigheid vereist is.
Gerelateerde producten
-
296865Diameter5.0mm€ 0,34€ 8,87 p/100
230 op voorraad
-
296864Diameter5.0mmLengte20mm€ 0,30€ 7,77 p/100
220 op voorraad
-
296833Diameter4.0mmLengte6mm€ 0,13€ 3,33 p/100
290 op voorraad
-
344770Diameter5.0mmLengte16mm€ 0,27€ 7,12 p/100
140 op voorraad
