SMC MGPM12-100Z cilinder
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 454739
Categorie: 12MM
Artikelnummer: 454739
SMC MGPM12-100Z cilinder
De SMC MGPM12-100Z cilinder is een pneumatische cilinder met geleiding, geschikt voor toepassingen waar precisie en stabiliteit vereist zijn. Met een diameter van 12 mm en een slaglengte van 100 mm biedt deze cilinder betrouwbare prestaties in automatiseringsprocessen en machinebouw. Ideaal voor het verplaatsen van onderdelen in compacte ruimtes.