SMC CP96SDB32-400C-XC4C68 cilinder 1/8 M10x1,25
4 op voorraad
Artikelnummer: 389755
Categorie: 32MM
Artikelnummer: 389755
De SMC CP96SDB32-400C-XC4C68 is een vierkante pneumatische cilinder met een boring van 32 mm en een slaglengte van 400 mm. Dit apparaat is ontworpen voor gebruik in automatiseringstoepassingen, waar het zorgt voor krachtige en nauwkeurige bewegingen. De cilinder is voorzien van een 1/8 M10x1,25 aansluiting voor eenvoudige integratie in bestaande systemen.