SMC CP96SDB40-500C cilinder 1/4 M12x1,25
1 op voorraad
Artikelnummer: 386935
Categorie: 40MM
Artikelnummer: 386935
De SMC CP96SDB40-500C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 40 mm en een slaglengte van 500 mm. Dit product is ontworpen voor gebruik in automatiseringstoepassingen, waar het zorgt voor betrouwbare beweging en positionering van machines en apparatuur. De cilinder is voorzien van een M12x1,25 aansluiting.