SMC CP96SDB40-650C Cilinder 1/4 M12x1,25
1 op voorraad
Artikelnummer: 403569
Categorie: 40MM
Artikelnummer: 403569
De SMC CP96SDB40-650C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 40 mm, geschikt voor toepassingen in automatisering en machinebouw. Met een slaglengte van 650 mm biedt deze cilinder betrouwbare kracht en precisie voor lineaire bewegingen. De aansluiting is 1/4 M12x1,25, wat zorgt voor eenvoudige integratie in bestaande systemen.