SMC CP96SDB50-800C cilinder 1/4 M16x1,50
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 458587
Categorie: 50MM
Artikelnummer: 458587
De SMC CP96SDB50-800C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 50 mm en een slaglengte van 800 mm. Voorzien van een 1/4 M16x1,50 aansluiting, is deze cilinder geschikt voor diverse automatiseringstoepassingen in de industrie, zoals het aandrijven van machines en het verplaatsen van lasten.