JAP Lager 6203/15.875-2RS 15.875x40x12
12 op voorraad
Artikelnummer: 407365
Categorie: Staal 2RS
Artikelnummer: 407365
De JAP Lager 6203/15.875-2RS is een stalen groefkogellager met afmetingen van 15.875 mm binnendiameter, 40 mm buitendiameter en 12 mm breedte. Dit lager is voorzien van dubbele rubberen afdichtingen (2RS) voor optimale bescherming tegen vuil en vocht. Geschikt voor diverse toepassingen in de techniek en industrie, zoals motoren en machines.