Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 075 (19.05mm)7 / Bando Tandriem 075-H-1050
Bando Tandriem 075-H-1050
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462757
Categorie: H 075 (19.05mm)
Artikelnummer: 462757
Bando Tandriem 075-H-1050
De Bando Tandriem 075-H-1050 is een klassieke H-tandriem met een breedte van 19,05 mm en een lengte van 1050 mm. Deze tandriem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijvingen in diverse industriële toepassingen, zoals transportbanden en mechanische systemen, waar een betrouwbare en efficiënte krachtoverdracht vereist is.