Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 100 (25.4mm)7 / Bando Tandriem 100-H-1000
Artikelnummer: 462845
Bando Tandriem 100-H-1000
De Bando Tandriem 100-H-1000 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 25,4 mm en een lengte van 1000 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in mechanische toepassingen, waarbij een betrouwbare krachtoverdracht en minimale slip vereist zijn. Geschikt voor klassiek MXL, XL, L, H, XH, en XXH systemen.