Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 100 (25.4mm)7 / Bando Tandriem 100-H-1250
Artikelnummer: 462852
Bando Tandriem 100-H-1250
De Bando Tandriem 100-H-1250 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 25,4 mm en een lengte van 1250 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige krachtoverdracht in mechanische aandrijfsystemen. Geschikt voor toepassingen in diverse industrieën, biedt deze tandriem betrouwbare prestaties en een lange levensduur.