Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 150 (38.1mm)7 / Bando Tandriem 150-H-1140
Bando Tandriem 150-H-1140
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462917
Categorie: H 150 (38.1mm)
Artikelnummer: 462917
Bando Tandriem 150-H-1140
De Bando Tandriem 150-H-1140 is een klassieke H-tandriem met een breedte van 38,1 mm en een lengte van 1140 mm. Deze tandriem is ontworpen voor toepassingen in mechanische aandrijfsystemen, waar een betrouwbare en efficiënte krachtoverdracht vereist is. Geschikt voor diverse industriële machines en apparatuur.