Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 200 (50.8mm)7 / Bando Tandriem 200-H-1360
Bando Tandriem 200-H-1360
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463031
Categorie: H 200 (50.8mm)
Artikelnummer: 463031
Bando Tandriem 200-H-1360
De Bando Tandriem 200-H-1360 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 50,8 mm en een lengte van 1360 mm. Deze tandriem wordt gebruikt in diverse mechanische aandrijfsystemen voor precisieoverbrenging van kracht. Geschikt voor toepassingen waar betrouwbaarheid en duurzame prestaties vereist zijn, zoals in machines en transportbanden.