Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 300 (76.2mm)7 / Bando Tandriem 300-H-1000
Bando Tandriem 300-H-1000
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463146
Categorie: H 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463146
Bando Tandriem 300-H-1000
De Bando Tandriem 300-H-1000 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 1000 mm en een breedte van 76,2 mm. Deze riem is ontworpen voor precisie-aandrijvingen in industriële toepassingen, zoals machines en transportbanden. De tandvorm zorgt voor een betrouwbare grip en minimale slip, wat de efficiëntie van uw aandrijfsysteem verhoogt.