Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 400 (101.6mm)7 / Bando Tandriem 400-H-1100
Bando Tandriem 400-H-1100
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463258
Categorie: H 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463258
Bando Tandriem 400-H-1100
De Bando Tandriem 400-H-1100 is een hoogwaardige, klassieke H-tandriem met een lengte van 1100 mm en een breedte van 400 mm. Deze tandriem is ontworpen voor toepassingen in mechanische aandrijvingen, waarbij een efficiënte krachtoverdracht en duurzaamheid vereist zijn. Geschikt voor gebruik in verschillende industriële machines en systemen.