Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 500 (127mm)7 / Bando Tandriem 500-H-1000
Bando Tandriem 500-H-1000
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463330
Categorie: H 500 (127mm)
Artikelnummer: 463330
Bando Tandriem 500-H-1000
De Bando Tandriem 500-H-1000 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 500 mm en een omtrek van 1000 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijvingen in diverse industriële toepassingen, zoals transportbanden en machineriemen. Geschikt voor gebruik in klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH systemen.