Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / L 050 (12.7mm)7 / ConCar Tandriem 050-L-1294
ConCar Tandriem 050-L-1294
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462358
Categorie: L 050 (12.7mm)
Artikelnummer: 462358
ConCar Tandriem 050-L-1294
De ConCar Tandriem 050-L-1294 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 1294 mm en een breedte van 12,7 mm. Deze tandriem is geschikt voor toepassingen in diverse mechanische aandrijvingen, waar nauwkeurige positionering en betrouwbare krachtoverdracht vereist zijn. Ideaal voor gebruik in industriële machines en automatiseringssystemen.