Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 019 (4.76mm)7 / ConCar Tandriem 019-MXL-224
ConCar Tandriem 019-MXL-224
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461771
Categorie: MXL 019 (4.76mm)
Artikelnummer: 461771
ConCar Tandriem 019-MXL-224
De ConCar Tandriem 019-MXL-224 is een klassieke MXL-tandriem met een breedte van 4,76 mm en een lengte van 224 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in mechanische toepassingen, zoals 3D-printers, CNC-machines en andere industriële apparatuur. Het biedt betrouwbare krachtoverdracht en duurzaamheid in diverse omgevingen.