Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 019 (4.76mm)7 / ConCar Tandriem 019-MXL-275
ConCar Tandriem 019-MXL-275
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461781
Categorie: MXL 019 (4.76mm)
Artikelnummer: 461781
ConCar Tandriem 019-MXL-275
De ConCar Tandriem 019-MXL-275 is een klassieke tandriem met een breedte van 4,76 mm en een lengte van 275 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijvingen in diverse industriële toepassingen. Door zijn tandprofiel biedt het een betrouwbare grip en minimale slip, ideaal voor machines en mechanische systemen.