Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 019 (4.76mm)7 / ConCar Tandriem 019-MXL-402
ConCar Tandriem 019-MXL-402
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461792
Categorie: MXL 019 (4.76mm)
Artikelnummer: 461792
ConCar Tandriem 019-MXL-402
De ConCar Tandriem 019-MXL-402 is een klassieke MXL tandriem met een breedte van 4,76 mm en een lengte van 402 mm. Deze tandriem is geschikt voor toepassingen in mechanische aandrijvingen en zorgt voor een efficiënte krachtoverdracht tussen verschillende componenten in machines en apparatuur. Ideaal voor industriële toepassingen.