Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 019 (4.76mm)7 / ConCar Tandriem 019-MXL-464
ConCar Tandriem 019-MXL-464
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461796
Categorie: MXL 019 (4.76mm)
Artikelnummer: 461796
ConCar Tandriem 019-MXL-464
De ConCar Tandriem 019-MXL-464 is een klassieke MXL tandriem met een breedte van 4,76 mm en een lengte van 464 mm. Deze tandriem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in diverse industriële toepassingen, zoals in transportbanden en machines, waar een betrouwbare krachtoverdracht vereist is.