Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 019 (4.76mm)7 / ConCar Tandriem 019-MXL-665
ConCar Tandriem 019-MXL-665
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461802
Categorie: MXL 019 (4.76mm)
Artikelnummer: 461802
ConCar Tandriem 019-MXL-665
De ConCar Tandriem 019-MXL-665 is een klassieke tandriem met een breedte van 4,76 mm en een lengte van 665 mm. Deze riem is ontworpen voor precisie-aandrijvingen in diverse industriële toepassingen, zoals 3D-printers en automatiseringssystemen, waar een betrouwbare krachtoverdracht en nauwkeurige positionering vereist zijn.