Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-200
ConCar Tandriem 025-MXL-200
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461912
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461912
ConCar Tandriem 025-MXL-200
De ConCar Tandriem 025-MXL-200 is een nauwkeurige tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 200 mm, geschikt voor klassiek MXL-toepassingen. Deze riem wordt gebruikt in mechanische aandrijvingen voor het overbrengen van kracht tussen assen, waarbij een betrouwbare en efficiënte werking vereist is.