Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-225
ConCar Tandriem 025-MXL-225
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461918
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461918
ConCar Tandriem 025-MXL-225
De ConCar Tandriem 025-MXL-225 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 225 mm en een breedte van 6,35 mm. Deze tandriem is ontworpen voor gebruik in mechanische aandrijvingen waar precisie en betrouwbaarheid vereist zijn. Geschikt voor klassieke MXL-systemen, biedt deze riem een efficiënte overbrenging van kracht in diverse industriële toepassingen.