Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-355
ConCar Tandriem 025-MXL-355
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461941
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461941
ConCar Tandriem 025-MXL-355
De ConCar Tandriem 025-MXL-355 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 355 mm, ontworpen voor precisie-aandrijvingen in diverse industriële toepassingen. Deze tandriem is geschikt voor het overbrengen van kracht tussen tandwielen en biedt een betrouwbare en efficiënte werking in mechanische systemen.