Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-400
ConCar Tandriem 025-MXL-400
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461946
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461946
ConCar Tandriem 025-MXL-400
De ConCar Tandriem 025-MXL-400 is een klassieke tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 400 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in industriële toepassingen, waarbij een betrouwbare krachtoverdracht en een lange levensduur essentieel zijn. Geschikt voor diverse machines en mechanische systemen.