Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-440
ConCar Tandriem 025-MXL-440
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461949
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461949
ConCar Tandriem 025-MXL-440
De ConCar Tandriem 025-MXL-440 is een klassieke MXL tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 440 mm. Deze tandriem wordt gebruikt in diverse mechanische aandrijvingssystemen, waar precisie en efficiëntie vereist zijn. Geschikt voor toepassingen in de machinebouw en automatisering.