Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-475
ConCar Tandriem 025-MXL-475
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461951
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461951
ConCar Tandriem 025-MXL-475
De ConCar Tandriem 025-MXL-475 is een klassieke tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 475 mm. Deze tandriem is geschikt voor nauwkeurige krachtoverdracht in diverse mechanische toepassingen, zoals aandrijfsystemen en automatisering. Ideaal voor gebruik in industriële machines en apparatuur.