Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-665
ConCar Tandriem 025-MXL-665
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461953
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461953
ConCar Tandriem 025-MXL-665
De ConCar Tandriem 025-MXL-665 is een klassieke tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 665 mm. Deze riem wordt gebruikt in mechanische aandrijfsystemen voor het overbrengen van kracht tussen verschillende onderdelen, zoals motoren en tandwielen, en biedt een betrouwbare en efficiënte werking in industriële toepassingen.