Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 200 (50.8mm)7 / ConCar Tandriem 200-XH-840
ConCar Tandriem 200-XH-840
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463350
Categorie: XH 200 (50.8mm)
Artikelnummer: 463350
ConCar Tandriem 200-XH-840
De ConCar Tandriem 200-XH-840 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 50,8 mm en een lengte van 840 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in mechanische toepassingen, zoals transportbanden en machines, waar een betrouwbare grip en minimale slip vereist zijn. Geschikt voor gebruik in diverse industriële omgevingen.