Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 400 (101.6mm)7 / ConCar Tandriem 400-XH-560
ConCar Tandriem 400-XH-560
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463393
Categorie: XH 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463393
ConCar Tandriem 400-XH-560
De ConCar Tandriem 400-XH-560 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 400 mm en een breedte van 10 mm, ontworpen voor toepassingen in mechanische aandrijvingen. Deze tandriem is geschikt voor precisieoverbrengingen en wordt vaak gebruikt in industriële machines en automatiseringssystemen voor een betrouwbare krachttransmissie.