Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 400 (101.6mm)7 / ConCar Tandriem 400-XH-980
ConCar Tandriem 400-XH-980
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463401
Categorie: XH 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463401
ConCar Tandriem 400-XH-980
De ConCar Tandriem 400-XH-980 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 980 mm en een breedte van 400 mm. Deze riem is ontworpen voor toepassingen in mechanische aandrijvingen en biedt nauwkeurige krachtoverdracht. Geschikt voor gebruik in diverse industriële machines en systemen waar betrouwbaarheid en duurzaamheid vereist zijn.