Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 500 (127mm)7 / ConCar Tandriem 500-XH-700
ConCar Tandriem 500-XH-700
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463409
Categorie: XH 500 (127mm)
Artikelnummer: 463409
ConCar Tandriem 500-XH-700
De ConCar Tandriem 500-XH-700 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 500 mm en een breedte van 7 mm, ontworpen voor nauwkeurige aandrijvingen in industriële toepassingen. Deze tandriem is geschikt voor gebruik in diverse mechanische systemen waar betrouwbare krachtoverdracht en duurzaamheid vereist zijn, zoals in machinebouw en automatisering.