Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 600 (152.4mm)7 / ConCar Tandriem 600-XH-840
ConCar Tandriem 600-XH-840
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463424
Categorie: XH 600 (152.4mm)
Artikelnummer: 463424
ConCar Tandriem 600-XH-840
De ConCar Tandriem 600-XH-840 is een hoogwaardige aandrijfriem, geschikt voor toepassingen in mechanische systemen die gebruik maken van tandriemaandrijvingen. Met een lengte van 840 mm en een breedte van 600 mm biedt deze riem betrouwbare prestaties en duurzaamheid in industriële omgevingen. Ideaal voor toepassingen waarbij nauwkeurige synchronisatie en krachtoverdracht vereist zijn.