Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-XL-400
ConCar Tandriem 025-XL-400
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461403
Categorie: XL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461403
ConCar Tandriem 025-XL-400
De ConCar Tandriem 025-XL-400 is een klassieke XL tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 400 mm. Deze tandriem is ontworpen voor precisie-aandrijvingen in verschillende industriële toepassingen, waar een betrouwbare en efficiënte krachtoverdracht vereist is. Geschikt voor gebruik in machines en apparatuur met tandwieloverbrengingen.