Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-XL-450
ConCar Tandriem 025-XL-450
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461405
Categorie: XL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461405
ConCar Tandriem 025-XL-450
De ConCar Tandriem 025-XL-450 is een hoogwaardige tandriem met een tandbreedte van 6,35 mm en een lengte van 450 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in mechanische systemen en wordt veel gebruikt in toepassingen zoals printers, CNC-machines en andere industriële apparatuur waar een betrouwbare krachtoverdracht vereist is.