Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-XL-530
ConCar Tandriem 025-XL-530
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461408
Categorie: XL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461408
ConCar Tandriem 025-XL-530
De ConCar Tandriem 025-XL-530 is een klassieke XL-tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 530 mm. Deze tandriem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijvingen in diverse industriële toepassingen, zoals machines en transportsystemen, waar betrouwbare krachtoverdracht essentieel is. Geschikt voor gebruik in combinatie met geschikte tandwielen.