Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 037 (9.53mm)7 / ConCar Tandriem 037-XL-360
ConCar Tandriem 037-XL-360
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462022
Categorie: XL 037 (9.53mm)
Artikelnummer: 462022
ConCar Tandriem 037-XL-360
De ConCar Tandriem 037-XL-360 is een klassieke XL tandriem met een breedte van 9,53 mm en een lengte van 360 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in diverse industriële toepassingen, zoals machines en transporteurs, waarbij een betrouwbare krachtoverdracht essentieel is. Geschikt voor gebruik in diverse omgevingen.