Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 050 (12.7mm)7 / ConCar Tandriem 050-XL-480
ConCar Tandriem 050-XL-480
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462115
Categorie: XL 050 (12.7mm)
Artikelnummer: 462115
ConCar Tandriem 050-XL-480
De ConCar Tandriem 050-XL-480 is een klassieke XL tandriem met een breedte van 12,7 mm en een lengte van 480 mm. Deze riem wordt gebruikt in tandriemaandrijvingen voor een efficiënte overbrenging van kracht in verschillende industriële toepassingen. Geschikt voor machines en apparatuur waar precisie en betrouwbaarheid vereist zijn.