Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 075 (19.05mm)7 / ConCar Tandriem 075-XL-630
ConCar Tandriem 075-XL-630
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462202
Categorie: XL 075 (19.05mm)
Artikelnummer: 462202
ConCar Tandriem 075-XL-630
De ConCar Tandriem 075-XL-630 is een klassieke XL tandriem met een breedte van 19,05 mm en een lengte van 630 mm. Deze riem is ontworpen voor toepassingen in aandrijfsystemen, waarbij betrouwbare krachtoverdracht en nauwkeurige positionering essentieel zijn. Geschikt voor gebruik in diverse industriële machines en apparatuur.