Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-104
ConCar Tandriem 100-XL-104
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462228
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462228
ConCar Tandriem 100-XL-104
De ConCar Tandriem 100-XL-104 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 100 inch en een breedte van 25,4 mm, geschikt voor klassieke MXL, XL, L, H, XH en XXH aandrijfsystemen. Deze tandriem wordt gebruikt voor precisietransmissies in diverse industriële toepassingen, waar een betrouwbare en efficiënte krachtoverdracht essentieel is.