Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-108
ConCar Tandriem 100-XL-108
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462230
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462230
ConCar Tandriem 100-XL-108
De ConCar Tandriem 100-XL-108 is een klassieke XL-tandriem met een lengte van 108 inch (2.743 mm) en een breedte van 25,4 mm. Deze tandriem is ontworpen voor precisie-aandrijvingen in verschillende industriële toepassingen, waar betrouwbare krachtoverdracht en duurzaamheid vereist zijn. Geschikt voor gebruik in machines en apparatuur met een XL-snaaraandrijving.